Автори Telegram-каналів про кар’єру Your career і Your job регулярно беруть анонімні інтерв’ю у професіоналів з відомих компаній. За згодою авторів, ми наводимо вам адаптований переклад інтерв’ю з юристом топової американської юрфірми. Авторські права дотримано, і ми вдячні авторам каналу за дозвіл перекласти та опублікувати для Вас дуже цікавий та корисний матеріал.

Багатогодинний робочий день, висока зарплата, круті клієнти, цікаві проекти, високоінтелектуальний характер діяльності, пафос і престиж, висока корпоративна культура – так виглядає юридичний консалтинг у регіональних офісах американських юрфірм.

Говорячи про юридичний консалтинг, більшість уявляють твій звичайний робочий день, як серію «Форс-мажорів». Скажи – наскільки це відповідає істині?

Частково відповідає, частково – ні. Коли у нас паралельно йдуть кілька великих проектів з жорсткими дедлайнами (тобто майже завжди), стажисти ночують в офісі, юристи не вилазять із зустрічей і конференц-дзвінків, а партнер може подзвонити тобі в 2 ночі і попросити підготувати який-небудь документ до 7 ранку.
Щоправда, я не ношу костюми за кілька тисяч доларів, годинник у мене простий і «Мустанга» теж поки немає. Але клієнти дуже круті і проекти теж: ми працюємо на уряди багатьох країн, найбільші банки Росії і світу, половина компаній зі списку Fortune 500. Офіс в самому центрі Москви. Часті відрядження, дорогі готелі, оплата таксі, вечері на роботі і обіди з клієнтами. І так далі.


І у всіх юрфірмах такий ритм роботи?

Все дуже залежить від фірми і практики (відділу / напрямку). Знаю людей, які в будні виїжджають з офісу до сьомої вечора і не працюють на вихідних. Але це швидше виняток і показник того, що у цієї конкретної людину або у всієї команди не дуже хороші перспективи – щоб перемагати на цьому конкурентному ринку, потрібно працювати дуже багато годин, завжди бути на зв’язку і бути готовим включатися в роботу з дому у вихідні та навіть з відпустки.

Розкажи про «біллінг» детальніше.

У договорі з клієнтом може бути встановлений так званий fee cap – граничний розмір винагороди за юридичні послуги. Але все одно всі нормальні юрфірми виставляють клієнтам рахунки на підставі погодинних ставок. У мене (досить молодого юриста) ставка більше 400 доларів на годину, у партнера – майже 1000, у стажистів – близько 150.
Кожен день ти записуєш в спеціальну систему дані про те, скільки годин ти працював по кожному проекту. Якщо «білл» невеликий- ти і твоя команда не виконуєте щорічні «таргети», тоді в фірмі ти не затримаєшся надовго. Схожа система, наскільки я знаю, в консалтингових компаніях типу McKinsey ( одна з «Big Three» найбільших консалтингових компаній світу, примітка редакції)


Наскільки взагалі схожий юридичний консалтинг зі стратегічним консалтингом?

Принцип роботи схожий: багатогодинний робочий день, приблизно однакова зарплата (якщо порівнювати топові фірми), круті клієнти, цікаві проекти, високоінтелектуальний характер діяльності, пафос і престиж, висока корпоративна культура.
Просто консультанти з «Великої трійки» розповідають клієнту про те, чому йому потрібно реалізувати конкретний проект, а ми вже пояснюємо, як це зробити з юридичної точки зору з мінімальними ризиками. Іноді в рамках одного і того ж проекту ця робота ведеться паралельно.


А на інвестбанкінг твоя робота схожа?

У мене багато знайомих з IБ, і всі вони ще більш нещасні, ніж я. У інвестбанкінгу зарплати ще вище, ніж в юридичному консалтингу (мабуть, у банкірів найбільш високооплачувана робота з усіх яппі). Але і робочий день такий, що люди вмирають на роботі (і це не метафора, а сумний факт). Та й робота більш механічна і нудна – в юриспруденції при структуруванні складних операцій потрібно багато креативу, і це цікавіше, ніж просто впорядковувати фінансові моделі.
Хоча я не став би своїй дитині радити йти ні в юридичний консалтинг, ні в IБ – це занадто нелюдська робота. Найчастіше у тебе не залишається ні часу, ні сил, ні фантазії витрачати свою високу зарплату.Нехтуєш здоров’ям, нервами і після 30 йдеш на якусь посаду спокійніше, але молодість вже пройшла.


Але ти все-таки не звільняєшся.

У мене з особистих причин є певні фінансові цілі, яких я повинен досягти в найближчі роки. Після цього можна буде вже займатися тим, що мені більше подобається, а не тим, що приносить більше грошей. Але знаю людей, які перегорають і звільняються: йдуть працювати юристами в держоргани або приватні компанії ( «інхауси»). Там платять менше, зате є стабільність і нормальний робочий день.

Скільки ти зараз отримуєш?

Зараз – близько 40 000 доларів на рік (до податків). Я працюю в московському офісі американської фірми – за кордоном отримував би більше. Партнери отримують в 7-10 разів більше, стажисти – в 3-4 рази менше.
У кількох ще більш престижних американських фірмах зарплата вище, але там ще складніше працювати і туди вже давно майже не набирають юристів в умовах кризи. В європейських фірмах (крім топових британських фірм, які називають Magic Circle) зарплата трохи менше, ніж в американських.


Бідні стажисти. При цьому їх ще не завжди підвищують до юристів, так?


Саме так. Знаю багато таких прикладів. Люди гарували роками паралельно з навчанням на старших курсах або в магістратурі, і їм обіцяли підвищення після випуску з внз . А потім криза, і підвищення відклалося до кращих часів. Ринок висококонкурентний: фірми люто змагаються один з одним, кандидати на підвищення і на бонуси – між собою. Мені пощастило, що я став юристом (Associate) досить швидко.


Які бувають фірми і практики? Куди варто податися молодому студенту, який скоро закінчить юрфак?

Є два види юрфірм: International Law Firm і National Law Firms. У другі зазвичай простіше потрапити, але і платять там менше. При цьому, якщо ви не з топового столичного або іноземного внз і не знаєте англійську досконало, шанси потрапити в ILF невеликі: 90 відсотків нових співробітників приходять туди з столичних внз.

У закордонні офіси можна потрапити, тільки якщо у вас є ступінь закордонного вузу і кваліфікація за, наприклад, англійським правом. Теоретично за кордон можуть відправити і експерта по національному праву, якщо потрібно вести якийсь національний проект з-за кордону, але це скоріше виключення.

Практики бувають найрізноманітніші: від судових і арбітражних розглядів до банківського та земельного права. Можна зайти на сайти legal500.com і chambersandpartners.com і переглянути там списки практик. До речі, на цих ресурсах є рейтинг різних практик юрфірм. Якщо ви амбітні й талановиті, подавайте в ті фірми і практики, які позначені як Tier 1 (перший рівень). Але потрапити туди буде дуже непросто. Відбір складається як з письмових завдань (найчастіше очний тест і заочний кейс / есе) і декількох раундів співбесід з HR, юристами та партнерами.

І останнє запитання: як нинішнім студентам готуватися до відбору в юрфірми і як отримати конкурентну перевагу при відборі?

Є кілька важливих моментів. По-перше, ви повинні виділятися своїм резюме. Якщо ви ще вчитеся в університеті, обов’язково постарайтеся потрапити в закордонне стажування на семестр в Європу або США.

Не рекомендую їхати в іноземну магістратуру: краще влаштуватися стажистом в яку- небудь національну юрфірму і працювати паралельно з навчанням в магістратурі вашого внз. Коли ваш однокурсник, який вибрав іноземну магістратуру, повернеться, вас вже, можливо, зроблять молодшим юристом, а йому доведеться починати все з нуля без досвіду роботи. І, якщо їхати, то краще на топову британську або американську LLM-програму. Аспірантура тим більше не потрібна, навіть не думайте про неї.

Беріть участь в різних конференціях, moot courts. Виберіть сферу, про яку вам цікаво читати, і дізнайтеся про неї якомога більше. Вивчайте англійську, і особливо – юридичну англійську.

Терміново напрацьовуйте реальний досвід. Почніть стажуватися якомога раніше. На перших двох курсах вас не візьмуть в топові юрфірми, але спробуйте потрапити в будь-яку компанію або хоча б попрацювати помічником якогось юриста. Можна безкоштовно – неважливо. Будь-який досвід вигідно вас виділить.

Не забувайте про соціальну активність: зробіть якийсь класний проект в рамках студентських організацій, заведіть якомога більше товариських зв’язків з однокурсниками і старшокурсниками, щоб дізнаватися від них новини ринку. Ходіть на дні кар’єри в вашому внз і слухайте виступи запрошених представників юрфірм: вони самі завжди розповідають, кого хочуть у себе побачити і в які практики відкритий набір.
Відшліфуйте своє резюме, зробивши акцент на досягненнях і конкурентних перевагах. Мотиваційний лист юрфірми зазвичай не вимагають, але краще навчитеся писати і їх теж.
Подавайте резюме в десятки юрфірм і не сподівайтеся, що з першого разу потрапите туди, куди хочете.
Вдосконалюйте свої soft skills, щоб справити хороше враження на співбесіді. Одягніть на співбесіду свій кращий костюм або блузку. І не забудьте про краватку.
Але взагалі краще навіть не починайте. Виберіть життя
.

Інтерв’ю переклав Віце-президент з Академічної діяльності ELSA Ukraine 17/18 – Андрій Корнута