International Legal Research Groups

Міжнародні правові дослідницькі групи  ELSA – це об’єднання студентів права та молодих юристів, які здійснюють дослідження в певній галузі права з метою подальшого  опублікування своїх результатів для загального доступу. Результати дослідження також публікуються на міжнародному рівні.

Міжнродні правовоі дослідницькі групи проводяться за підтримки Ради Європи та багатьох інших міжнародних організацій. В дослідженнях щорічно беруть участь більше 250 студентів і професіоналів з усієї Європи. Вся робота проводиться англійською мовою, а висновки готуються представниками 43 країн, які представляють різні правові системи.

Марго Поліщук

Марго Поліщук

Viсe President for Academic Activity of ELSA Ukraine

Тел. номер: +380939971697 Эл. пошта: vpaa.elsaukraine@gmail.com  

Міжнародні правовові дослідницькі групи  ELSA допоможуть Вам з розвитком різних правових навичок, необхідних для професійної кар’єри, таких як юридична англійська, складання юридичних документів, навички пошуку інформації, робота в команді і т.д.

Висновки досліджень слугують інструментом для юридичних змін в Європі,тобто в якості платформи для створення нового законодавства в багатьох країнах.

Всі учасники нагороджуються сертифікатом участі та останнім пропонуються доповісти про їх результати роботи на заключній конференції, де презентуються результати дослідження.