International Focus Programme Week

Марічка Ігнатова

Марічка Ігнатова

Viсe President for Seminars and Сonferences of ELSA Ukraine

Тел. номер: +380631203421

Эл. пошта: vpsc.elsaukraine@gmail.com

International Focus Programme або Міжнародна фокусна програма – це ключова тема діяльності ELSA протягом встановленого терміну, яка спрямована на підвищення обізнаності про обрану тему для всієї мережі ELSA.

Сенс цієї програми в тому, що створюється платформа, де студенти права та молоді правники можуть об’єднати свої зусилля і прийняти участь в різних заходах в рамках певної теми.

На даний момент темою Міжнародної фокусної теми є екологічне право. Обрана тема передбачає, що ми, як студенти юридичних факультетів та молоді юристи, можемо вплинути на навколишнє середовище, в якому ми живемо.

Екологічне право являє собою сукупність правових норм, які регулюють діяльність людини, яка впливає на навколишнє середовище. Екологічне право також регулює  діяльність людини, яка спрямована на збереження і поновлення навколишнього середовища.

Людство має постійний вплив на навколишнє середовище, в якому живе. Також завдяки Міжнародній фокусній програмі ми можемо внести свій внесок, щоб створити кращий світ.

Тиждень Міжнародної фокусної програми – це перший тиждень квітня, під час якого щорічно вся мережа ELSA організовує заходи на тему програми. В цей тиждень вся мережа працює разом, щоб реалізувати унікальну платформу обговорення екологічного права та реалізації екологічних прав.

Перший роком організації Міжнародної фокусної програми є 2017 рік.

Тиждень Міжнародної фокусної програми проводиться також і в Україні. Цього року заходи відбулися у більшості обласних центрах країни.

 

Чекайте на новини з приводу тижня Міжнародної фокусної програми та приєднуйтесь до нас!

Марго Поліщук

Марго Поліщук

Viсe President for Academic Activity of ELSA Ukraine

Тел. номер: +380939971697 

Эл. пошта: vpaa.elsaukraine@gmail.com