“Сергій Козьяков і Партнери” була створена в червні 1994 року і спеціалізувалась в галузі корпоративного права, приватизації державного майна, судової практики і зовнішньоекономічної діяльності. Засновниками Фірми виступили Сергій Козьяков, який раніше в 1990 році був одним з засновників Юридичної фірми “Проксен”  і група юристів, які раніше були партнерами та провідними юристами ЮФ “Проксен”. На початку 2000-х років стала однією з перших юридичних фірм країни, що розвивають практику міжнародної торгівлі. Протягом багатьох років юристи Фірми входять в число провідних експертів для національних та міжнародних клієнтів з питань корпоративного права, злиттів і поглинань, конкуренційного права, міжнародної торгівлі, нерухомості, податків, банківського та страхового права, арбітражу, а також судової практики в Україні.

Наша фірма працює таким чином, щоб кожен клієнт почував себе головним.

“Сергій Козьяков і Партнери” пропонують кожному клієнту свій багаторічний досвід професійної роботи, який об`єднує кращі практичні рішення і передову академічну правову експертизу. Одна з провідних юридичних фірм у сфері корпоративного права в Україні. Також спеціалізуються на вирішенні правових проблем в сфері злиттів і поглинань, конкуренційного права, права міжнародної торгівлі, нерухомості, енергетики і екології, судової практики. Надають правову допомогу у суміжних та допоміжних практиках, у тому числі у сферах: приватизації держаного майна, захисту інтелектуальної власності, трудового права, податків, валютного та митного контролю, кримінального права, сімейного права, імміграційного права. Для фірми завжди була важлива не тільки висока репутація у клієнтів і колег-юристів, а й відношення суспільства.

Контакти: вул. Ірининська, 5/24, м. Київ, 01001, Україна тел. +380 (44) 590 48 28, факс +380 (44) 590 48 30 office@kievbarrister.com