Видавничий холдинг «Юридична практика» є абсолютним лідером на ринку юридичних друкованих ЗМІ України і включає в себе, крім чотирьох інформаційних підсумкових видань, ще п’ять одиниць юридичної періодики. Серед продуктів видавництва є, зокрема, такі:

Газета «Юридична практика»

«Юридична практика» – це щотижнева газета цілого покоління українських юристів. Свіжа і завжди актуальна інформація подається на сторінках газети з 15 березня 1995 року. Газета видається щотижня і на 36 сторінках містить всю інформацію, необхідну для щоденної роботи юристівусіх спеціалізацій: адвокатів, суддів, нотаріусів, юрисконсультівта інших. Такої кількості щорічних редакційних тематичних проектів немає в жодному іншому виданні на ринку юридичної періодики України.
Web-сайт: http://pravo.ua

Журнал «Український юрист»

«Український юрист» –щомісячний глянцевий журнал українською мовою для правової еліти. Ексклюзивний стиль журналу не має аналогів серед друкованих видань за змістом, різнобічністюй нестандартністю підходу до юридичної тематики.
Web-сайт: http://jurist.ua

Журнал «Український адвокат»

«Український адвокат» – щомісячний професійний журнал українською мовою для адвокатів та інших читачів, які цікавляться адвокатською діяльністю. У кожному номері журналу: поради досвідчених адвокатів, зразки процесуальних документів, судова практика, новини адвокатури та законодавства, думки відомих адвокатів, практичні поради фахівців та інша корисна правова інформація.

Газета «Судовий вісник – Юридична практика»

«Судовий вісник–Юридична практика» – щомісячна газета українською мовою про останні зміни в судовій практиці України та зарубіжних країн. На сторінках кожного номера публікуються судові новини, репортажі, подробиці судових справ, інтерв’ю з відомимисуддями і адвокатами, судові рішення і узагальнення, а також багато іншої актуальноїсудової інформації.

Журнал «The Ukranian Journal of Business Law»

«UJBL» – щомісячний журнал, призначений для англомовних представників іноземного та вітчизняного бізнесу, іноземних інвесторів, юридичних фірм та представництв, об’єднань і асоціацій підприємців. Видання висвітлює правові питання ведення бізнесу в Україні та за кордоном.
Web-сайт: http://ujbl.info

Щорічний проект «Ukrainian Law Firms» 2018

Це щорічний підсумковий огляд українського права й операторів ринку юридичних послуг. Англомовне видання висвітлює тенденції розвитку правового поля та ринку юридичних послуг упродовж року. Незамінний практичний посібник для іноземних інвесторів, міжнародних компаній і представників ділових кіл України.
Web-сайт: http://ukrainianlawfirms.com/

Крім цього, «Юридична практика» виступає організатором надзвичайно цікавих освітніх проектів, до яких члени ELSA Ukraine мають особливий доступ.

Офіційний Web-сайт видавництва:http://pravo.ua