ELSA Ukraine вітає всіх з Всесвітнім днем охорони навколишнього середовища!

Традиційно Україна, як і весь світ, 5 червня відзначає Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Цей день вважається однією з найважливіших подій екологічного календаря і щорічно святкується в більш ніж 100 країнах світу.

Екологічне право – це міжнародна фокусна програма мережі ELSA. Саме тому ELSA Ukraine спрямовує багато зусиль в своїй діяльності на розповсюдження інформації та обговорення серед студентів права та молодих правників екологічно-правових питань та проблем нашої країни.
Цього року мережа ELSA Ukraine успішно організувала більше 20 заходів на екологічно правову тематику, з яких: конкурси есе, зустрічі з практикуючи юристами, семінари та багато інших. Це наш внесок в скарбничку боротьби з глобальними викликами людства.

З такої нагоди також хочемо привітати нашого партнера Risk Reduction Foundation (Міжнародний Фонд Скорочення Ризиків) за їх вагомий внесок у відновлення екологічного балансу в природі та екологічної справедливості в нашій країні. Ваша діяльність є надзвичайно важливою для України!

#ELSA #ELSAUkraine #WorldEnvironmentDay