ELSA Moot Court Competition (EMC2)

ELSA Moot Court Competition (EMC2) – це змагання студентів права та молодих правників, які моделюють процес слухання та врегулювання суперечок Світової організації торгівлі (далі – СОТ). Під час змагання команди готують і аналізують вигадану справу і представляють свої аргументи як для сторони Позивача так і для Відповідача перед складом суду, який складається з провідних експертів СОТ і торгового права.

В змаганнях дозволено приймати участь командам, які мають від 2 до 4 членів. Змагання повністю проводяться англійською мовою.

Команди готують письмові матеріали для сторін позивача та відповідача вигаданої справи. Справа, розробляється провідними професіоналами СОТ.

Мета змагання полягає в тому, щоб розширити знання студентів права та молодих правників про міжнародне торгове права і процедури врегулювання суперечок СОТ, так само як і розширити можливості для конструктивної участі в багатосторонній торгівлі в довгостроковій перспективі.

Змагання складаються з двох раундів. Перший раунд має 5 відбіркових турів по всьому світу. Другий фінальний раунд відбувається в штаб квартирі СОТ в м. Женева, Швейцарія.

Конкурс отримує технічну підтримку з боку СОТ, а Генеральний директор СОТ є Патроном EMC2.

Участь в EMC2 надасть вам професійний досвід вже під час навчання. Це надзвичайно важливо при вступі в професійне життя. Учасники змагань мають набагато більше шансів стати провідними торговельними юристами, так як зустрічаються віч-на-віч з експертами СОТ та торгового права.

Цей конкурс відкриє Вам двері для майбутньої кар’єри в області торгового права!

Марго Поліщук

Марго Поліщук

Viсe President for Academic Activity of ELSA Ukraine

Тел. номер: +380939971697 

Эл. пошта: vpaa.elsaukraine@gmail.com

Роберто Азеведо  — генеральний директор Світової організації торгівлі про ELSA Moot Court Competition EMC2.