ELSA Lviv рада повідомити про організацію National Moot Court Competition on International Criminal Law

Шановна мережа! 

Цікавитесь діяльністю Міжнародного кримінального суду? Досліджували Римський статут, як основу його роботи? Маєте свій погляд щодо необхідності ратифікації цього Статуту в українських реаліях? Можливо хотіли б взяти участі у моделюванні судового процесу в форматі даного Суду в Україні? 

Тоді ця інформація саме для Вас, адже ELSA Lviv рада повідомити про організацію National Moot Court Competition on International Criminal Law! 

Це всеукраїнський захід, спрямований на розвиток професійних вмінь студентів-правників, підвищення їхнього рівня знань у сфері міжнародного кримінального права, розвиток навичок обґрунтування та захисту власної позиції у письмовому та усному провадженні. 

Запрошуємо до участі студентів II-VI курсів ВНЗ України, які навчаються за напрямом “Правознавство”, а також молодих юристів віком до 25 років. Робоча мова українська, тому не зволікайте! 

То ж якщо Ви прагнете спробувати себе в моделі судового процесу Міжнародного кримінального суду – формат даних судових змагань надасть Вам таку можливість! 

За детальною інформацією звертайтесь до Віце-президента з академічної діяльності ELSA Lviv Назара Гарасимчука , 093-685-38-39,vpaa.elsalviv@gmail.com

Будьте активними! Будьте ELSA!