Одного разу ставши ELSA – назавжди ELSA!

ELSA Ukraine Alumni Society (далі – Alumni Society) – це спільнота колишніх членів ELSA Ukraine та людей, які зацікавлені в допомозі організації сьогодні, з метою розвитку мережі та підтримання дружніх стосунків.

Alumni Society зустрічається декілька разів на рік в різних містах України. Зазвичай зустрічі співпадають з статутними заходами ELSA Ukraine, де Alumni можуть згадати і насолодитись Духом організації.

Alumni Society підтримує мережу ELSA Ukraine матеріально, знаннями та корисними зв’язками.  

Cніжана Осарчук

Cніжана Осарчук

Secretary General of ELSA Ukraine

Тел. номер: +380678925764

Эл. пошта: secgen.elsaukraine@gmail.com

The ELSA Lawyers Society

The ELSA Lawyers Society (далі – ELS) – це міжнародна асоціація випускників ELSA, яка була заснована в 1991 році.

ELS є мережею колишніх членів ELSA з метою підтримання дружніх стосунків, юридичних професійних зв’язків та забезпечення допомоги ELSA та її членам. Вказані цілі прямо зазначені в статуті ELS. На виконання цих цілей ELS збирає разом правників з усієї Європи, які були частиною ELSA або підтримували її, або тих, хто бажає робити це сьогодні, для збільшення обміну знань та досвіду, створення та розповсюдження персональних контактів між правниками в Європі

Головним органом ELS є Загальні збори, які проводяться раз на рік. Поточна діяльність організації здійснюється Виконавчим комітетом, який займається управлінням останні та імплементацією рішень прийнятих Загальними зборами.

Членство в ELS відкрите для всіх членів ELSA, які закінчують свій активний шлях в ELSA та членів ELSA, які закінчили навчання у вищому учбовому закладі.