ELSA Lviv відвідала із інституційним візитом Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру та Національне антикорупційне бюро України

23 травня 2017 року члени ELSA Lviv взяли участь у інституційному візиті до “головних антикорупційних органів України” – Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та Національного антикорупційного бюро України.

У першій інституції – Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі студенти мали змогу поспілкуватися із першим заступником керівника САП – Максимом Грищуком про організацію та особливості діяльності такого необхідного у період реформування органу, а також він розповів про основні труднощі із якими зіштовхуються прокурори при підтриманні публічного обвинувачення у судах України. Начальник відділу інформаційно-аналітичної роботи Людмила Вигівська провела екскурсію по приміщенню прокуратури та відповіла на всі запитання студентів про особливості конкурсного відбору прокурорів.

У Національному антикорупційному бюро України працівники Відкритого офісу НАБУ – Яна Ризак та Маргарита Живага розповіли про організацію діяльності інституції та актуальні питання реформування законодавства для покращення роботи НАБУ. Також студенти поспілувалися із детективом та були здивовані технічними можливостями ІТ-лабораторії.

Щиро вдячні за участь та сподіваємося, що отримані знання принесуть користь у майбутньому.