18-19 лютого в НаУКМА відбувся конкурс ELSA Moot Court Competition серед студентів-правників

ELSA Moot Court Competition – щорічний проект міжнародної студентської асоціації ELSA. EMCC – це один з найбільш грандіозних проектів ELSA, який збирає учасників з усього світу. Цього року V Національний раунд змагання відбувся 18-19 лютого у приміщенні Національного університету «Києво-Могилянська академія». Протягом двох днів студенти показували свої вміння дебатувати, змагалися в знанні міжнародного права, показували  рівень свого ораторського мистецтва, навички в практичній роботі з міжнародними нормативно-правовими документами, представляли інтереси держави в імітованому судовому засіданні та вміння правильно та швидко відповідати на запитання суддів. Команди із Київського національного університету ім. Т. Шевченка, Інституту міжнародних відносин та Національного університету «Києво-Могилянська академія» показали високий рівень знання права СОТ та володіння англійською мовою. 

До суддівської колегії входили провідні фахівці у галузі міжнародного торгового права: Даниїл Федорчук, Борис Даневич, Наталія Микольська, Дмитро Марчуков, Вадим Шестаков, Наталія Галецька та Андрій Заблоцький. Чемпіоном Українського Національного раунду ELSA Moot Court Competition стала команда із Київського національного університету ім. Т.Шевченка у складі Ксенії Погружальської (яку також було визнано найкращим оратором конкурсу) та Валерії Трифонової. 

Генеральним партнером конкурсу виступила адвокатська фірма «ПАРИТЕТ».
Детальнішу інформацію про конкурс можна прочитати на сайті ELSAУкраїна.

Голова Організаційного Комітету
Віце-президент з наукової діяльності ELSA Україна
Максим КостецькийДля довідки:
Щорічні судові дебати з права Світової організації торгівлі є міжнародним конкурсом, загальна структура якого складається з трьох етапів – національного, регіонального та міжнародного.

ELSA (The European Law Students’ Association) – це міжнародна, незалежна, неполітична та неприбуткова організація, що об’єднує студенів-правників та молодих юристів, що зацікавлені в науковому та особистому вдосконаленні. Організація надає ідеальну базу для розвитку їхніх навиків, здобуття нових знань і спілкування зі студентами права та юристами з усієї Європи.

Сьогодні вона є однією з найбільших незалежних студентських організацій і представлена у більш ніж 200 правничих факультетах в 40 країнах Європи, членами якої є 30 000 студентів та молодих юристів.