Європейська Асоціація студентів права організовує Національні судові змагання з міжнародного кримінального права

Львівський локальний осередок міжнародної організації «Європейської Асоціації Студентів Права» проводитиме всеукраїнський захід у форматі судових змагань – National Moot Court Competition on International Criminal Law (Національні судові змагання з міжнародного кримінального права).

Це національний захід, який спрямований на розвиток професійних вмінь студентів-правників, підвищення їхнього рівня знань у сфері міжнародного кримінального права, розвиток навичок обґрунтування та захисту власної позиції у письмовому та усному провадженні.

Захід відбудеться 11-12 лютого 2017 року. Запрошуються до участі команди у складі 2-3 осіб з різних вищих навчальних закладів України, які навчаються за спеціальністю «Правознавство». До складу команди можуть входити як студенти-правники ІІ-VI курсів, так і молоді юристи віком до 25 років.

Судові змагання складається з письмового та усного раундів. Усні раунди полягатимуть у моделюванні процесу в Міжнародному кримінальному суді, де три команди виступають представниками уряду, потерпілих та прокурорами відповідно.

Робоча мова змагань – українська.

В межах проекту планується залучення в якості суддів компетентних фахівців з міжнародного права як науковців, так і юристів-практиків, які забезпечать не лише неупереджене судочинство, а і зможуть обмінятись своїми знаннями та досвідом з учасниками вищезгаданих змагань.