Червоний Хрест України провів із Європейською Асоціацією Студентів Права «ELSA Ukraine» акцію ELSA Day

В ЦЕНТРІ УВАГИ – МІЖНАРОДНЕ ГУМАНІТАРНЕ ПРАВО

 26 листопада Товариство Червоного Хреста України, спільно із Європейською Асоціацією Студентів Права «ELSA Ukraine», провело презентацію ELSA Day.

Ця акція пройшла під егідою поширення знань про міжнародне гуманітарне право, а також про ідеали та основоположні принципи Міжнародного Руху Червоного Хреста для студентів – правників та молодих юристів з країн Європи, що зацікавлені в науковому та особистому вдосконаленні.

Акція була проведена у 10 містах України, зокрема: Києві, Ірпіні (Київська область), Харкові, Хмельницькому, Львові, Острозі (Рівненська область), Івано-Франківську, Полтаві, Одесі та Ужгороді, Головна її мета – залучення студенів – правників та молодих юристів у лави Товариства для роботи у напрямі захисту символіки Червового Хреста в Україні. 

У Львові цю акцію керівництво ЛОО ТЧХ України доручило провести Уляні Стельмах (на знімку), голові Залізничної РО ТЧХ м. Львова, котра є юристом за освітою. Вона провела її на юридичному факультеті у Львівському національному університеті ім.І.Франка. Допомогали  У.Стельмах у  проведенні презентації молоді юристи, що працюють на факультеті асистентами та лаборантами.

Акція молодих правників, судячи з відгуків у ЗМІ, пройшла успішно й в інших містах України. Координатором цього заходу була Головний спеціаліст з міжнародного гуманітарного права Товариства Червоного Хреста України Ольга Побережна. 

Вся інформація стікалася до куратора Ольги Побережної. Хто хоче детальнішу інформацію, нехай звертається на офіційний сайт Товариства Черовоного Хреста України