У Чернівцях відбудеться зустріч із експертами Проету ЄС “Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні”

У вівторок, 15 листопада 2016 року о 16:00 в Червоній залі ЧНУ ім. Ю. Федьковича, за адресою: м. Чернівці, вул. Коцюбинського 2, відбудеться зустріч із експертами Проету ЄС “Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні”.

Тема зустрічі “Як студенти можуть впливати на впровадження реформи юстиції в Україні. Місце цифрових технологій у даному процесі.”

Спікери: Марк Сегал, адвокат (Філадельфія, США), головний експерт Проекту Європейського Союзу «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні», міжнародний консультант із двадцяти дворічним досвідом роботи в сфері верховенства права у всьому світі.

Леонід Лазебний, адвокат, головний редактор журналу «Адвокат». Роботу в журналістиці розпочав з 1988 року – був призначений на посаду головного редактора журналу «Книжник». Від 1992 року працював комерційним директором у видавництві перекладної гуманітарної класики «Основи». У 1995 році закінчив курси підвищення кваліфікації в Університеті Північного Йорку (Торонто, Канада). У 1995-1996 роках був президентом Асоціації недержавних видавництв України. З 1997 року – видавничий директор видавництва «Юрінком Інтер» (газета «Юридичний вісник України», «Бюлетень законодавства і юридичної практики», журнали «Вісник господарського судочинства», «Вісник прокуратури», «Юридична Україна»). В 2001 році переклав з англійської мови посібник «Ключові фінансові показники» Кярана Уолша (Ciaran Walsh. Key Management Ratios. – Finantial Times Management Series. – 378 p.). З 2004 року і дотепер – медіа-консультант видавництва «Істина» («Вісник Верховного Суду України», «Вісник прокуратури», «Довідник нотаріуса»). З 2008 року – головний редактор фахового журналу «Адвокат». 2014-го року закінчив сертифікований курс підвищення кваліфікації «Цифрова журналістика» Європейського центру журналістики (ECJ).

Станіслав Батрин, к.ю.н., засновник і Директор ГО «Відкрита Україна» (Проект «Відкритий Суд»), заступник Голови ГО «Громадська Комісія з розслідування та попередження порушень прав людини в Україні», Голова ЮФ «Lions Litigate» та Української бізнес-палати.

Запрошуємо всіх бажаючих!

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.