Реєстрацію на ELSA Delegations відкрито!

Чудові новини для тих, хто не проти стати частинкою роботи провідних міжнародних організацій – конкурс на участь в ELSA Delegations відкритий!

Користуючись нагодою, хочемо поділитись відгуком Богдана Костюка, який взяв участь у 16-тій сесії Асамблеї держав-учасниць Римського статуту, яка проводилася в місті Нью-Йорк, Сполучені Штати Америки.

Асамблея держав-учасниць – це найвищий орган управління Міжнародного кримінального суду. Вона відповідає за управлінський нагляд та ухвалення директивних рішень. Асамблея держав-учасниць скликають щороку для обговорення питань, важливих з погляду функціонування Суду та майбутнього міжнародного кримінального правосуддя.

Ці два тижні були сповнені нової інформації, яку отримати можна лише перебуваючи безпосередньо на Асамблеї. Також, процес виборів суддів, членів Бюро та Президента Асамблеї суттєво відрізняється від процесу виборів в ELSA, що було цікаво пізнавати. Крім того, протягом цих двох тижнів було проведено велику кількість заходів на специфічні теми, які стосувалися діяльності суду.

Більше інформації про #ELSADelegations ви можете отримати на сайті: delegations.elsa.org.