Переможцем 14-го Міжнародного судового змагання ELSA з права Світової організації торгівлі (ELSA Moot Court Competition on WTO Law) стала команда з Папського університету Pontificia Universidad Javeriana

Переможцем 14-го Міжнародного судового змагання ELSA з права Світової організації торгівлі (ELSA Moot Court Competition on WTO Law) стала команда з Папського університету Pontificia Universidad Javeriana, Колумбія. Вітаємо Ніколаса Габальєро Ернандеса, Крістіан Торрес Семанате, Даніель Феліпе Баррера Гранадос і Сантьяго Осоріо Салазара.

Церемонія нагородження за участі заступника Генерального директора, пана Карла Браунера як церемоніймейстера, що відбулася у прекрасних приміщеннях головного офісу Світової організації торгівлі, закриває змагання. Ми дуже раді, що нам вдалося залучити студентів-правників з усього світу, кинути їм виклик і поліпшити їхні навички через конкуренцію. Знову, Міжнародне судове змагання ELSA з права Світової організації торгівлі внесло свій внесок в майбутнє права міжнародної торгівлі.

Велике спасибі всім нашим партнерам, суддям та учасників за те, що цьогорічне змагання лишилось незабутнім.