Ми робимо свій внесок в популяризацію охорони природи шляхом обміну інформацією про Всесвітній день навколишнього середовища

Всесвітній день навколишнього середовища є найважливішим днем ​​ООН для заохочення світової громадськості щодо дій з охорони навколишнього природного середовища, який відзначається сьогодні, 5 червня. З 1974 року він перетворився в глобальну платформу для інформування громадськості та широко відзначається в більш ніж 100 країнах.

Цьогорічна тема Дня навколишнього середовища – #GoWildforLife, тобто, приверення уваги до видів тварин та рослин під загрозою, і вживання заходів на свій розсуд, щоб допомогти захистити їх для майбутніх поколінь. Йде мова про тварини або рослини, що знаходяться під загрозою в твоєму регіоні, а також на національному та глобальному рівні! Ким би ти не був, і де б ти не жив, показуй нульову терпимість до незаконної торгівлі дикими тваринами словом і ділом, і роби різницю.

Наступною темою Міжнародної фокусної програми ELSA є саме право навколишнього середовища. Таким чином, з метою підвищення рівня інформованості українського студенства в цій області, ми робимо свій внесок в популяризацію охорони природи шляхом обміну інформацією про Всесвітній день навколишнього середовища!