З 7 по 11 вересня у приміщенні Львівського національного університету ім. Івана Франка відбудеться Supporting Area Meeting.

З 7 по 11 вересня у приміщенні Львівського національного університету ім. Івана Франка відбудеться Міжнародний статутний захід Європейської асоціації студентів права (ELSA) – Supporting Area Meeting.

Про це повідомляє Інститут суспільних ініціатив.

ELSA (The European Law Students’ Association) – це міжнародна, незалежна, неполітична та неприбуткова організація, що об’єднує студентів-правників та молодих юристів, які зацікавлені в науковому та особистому вдосконаленні.

На сьогодні ELSA є однією з найбільших незалежних студентських організацій і представлена в більш ніж 300 правничих факультетах у 43 країнах Європи.

Саме ELSA Lviv є організатором цьогорічного Міжнародного статутного заходу. Протягом 4-х днів міжнародні учасники матимуть змогу поглибити свої знання про асоціацію, набути практичних навичок у сфері внутрішнього менеджменту, фінансового менеджменту та маркетингу, також вони ознайомляться з українською культурою.

Відвідати захід запрошують усіх охочих студентів юридичних факультетів. По докладнішу інформацію про захід звертайтеся за адресою: вул. Січових Стрільців, 14, каб. 217; тел: 063-717-00-36.