Віталій Савчук виступив на Міжнародній конференції ELSA, присвяченій праву інтелектуальної власності в інтернеті (ICIP)

25-26 квітня ц.р. в Харкові відбулася Міжнародна конференція з права інтелектуальної власності (ICIP), організатором якої виступило харківське відділення Європейської асоціації студентів права (ELSA Ukraine).

Захід, приурочений до Всесвітнього дня інтелектуальної власності, відвідали більше 60 студентів-юристів з України та інших країн. Основний акцент конференції цього року був зроблений на питання авторського права в мережі Інтернет.

Мета конференції – поглиблення знань молоді у сфері права інтелектуальної власності, підвищення рівня практичних навичок студентів, розвиток юридичної освіти та обмін знаннями і досвідом з європейськими колегами.

Старший юрист Юридичної компанії «Правовий Альянс» Віталій Савчук виступив у числі запрошених експертів заходу, представивши його учасникам доповідь на тему «Songs or Innocence? Copyright to the Entertainment Content». Виступ Віталія Савчука був присвячений особливостям правомірного поширення в інтернеті відео, музики (зокрема, каверів на пісні третіх осіб) та фотографій (та інших зображень). Цими прикладами спікер проілюстрував, що в сучасному світі способи використання контенту розвиваються набагато швидше, ніж право, що їх регулює.

Виступ Віталія Савчука транслювалося іншим учасникам конференції із закордонної поїздки за допомогою Скайп-зв’язку, що вдало відповідало тематиці заходу.