ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС DLA PIPER ДЛЯ СТУДЕНТІВ-ПРАВНИКІВ 2017 РОЗПОЧАТО

 

ELSA Ukraine рада повідмити, що наш партнер DLA PIPER оголосили про початок Всеукраїнського конкурсу для студентів-правників 2017 року, який DLA Piper в Україні проводить вже девятий рік.

Київський офіс DLA Piper із гордістю підтримує соціальну ініциативу і в цьому році та пропонує наступному поколінню юристів можливість професійного розвитку та практичного використання отриманих знань.

В конкурсі можуть взяти участь студенти четвертого курсу і вище з юридичних факультетів будь-якого українського ВНЗ. Переможцям буде запропоновано пройти практику в одному з офісів DLA Piper під керівництвом міжнародно визнаних юристів. Під час конкурсу студенти будуть оцінюватися в різних галузях. Для участі необхідно заповнити заявку і надіслати письмову відповідь на запитання або кейс до 10 липня 2017 року. Круглі столи з півфіналістами і церемонія нагородження відбудуться у вересні цього року після оцінювання отриманих робіт. Детальну інформацію про конкурс можна знайти на сайті DLA Piper.

Всеукраїнський конкурс DLA Piper для студентів-правників 2017 року підтримали Міністерство освіти і науки України, Міністерство юстиції України, Європейська асоціація студентів права Україна та інші організації.

Для отримання додаткової інформації про конкурс просимо зв’язатися з відділом маркетингу DLA Piper в Україні за телефоном +380 44 490 9575, відправити запит на електронну адресу scholarship@dlapiper.com або приєднатися до нашої сторінки в Facebook.