Всеукраїнський конкурс есе з права інформаційних технологій

Всеукраїнський конкурс есе — це захід, який спрямований на підвищення рівня професійної обізнаності студентів-правників, зокрема у сфері правового регулювання інформаційних технологій, їх проблем та перспектив в українських реаліях.

Захід проводитиметься у форматі конкурсу есе та круглого столу – обговорення.

Відбудеться проект у два етапи:
На першому етапі учасники Конкурсу есе подаватимуть свої роботи до організаційного комітету, які після цього будуть оцінені кваліфікованим журі та визначенні автори кращих робіт. 
На другому етапі відповідних конкурсантів буде запрошено до участі в круглому столі — обговоренні, опісля завершення якого і відбудеться урочисте нагородження призерів Конкурсу. Окрім того, для участі в цьому обговоренні буде запрошено видатних фахівців у сфері права, як науковців, так і практиків, які зможуть поділитись своїми знаннями та досвідом з учасниками Конкурсу.

Цільова аудиторія – студенти II-VI курсів.
Для проведення цього заходу планується залучити до тридцяти людей, кращі з яких будуть запрошенні до другого етапу заходу – круглого столу – обговорення за результатами Всеукраїнського конкурсу есе на тему: «Правове регулювання інформаційних технологій в Україні: проблеми та перспективи сучасності».
На захід будуть запрошенні як вітчизняні науковці, так і юристи-практики, які зможуть поділитись своїм досвідом та знаннями та представити свою точку зору щодо поставленого питання.